Aplikacja mPay z opcją zakupu biletów w białogardzkiej komunikacji miejskiej.

Kursy autobusów w dniach 1-3.05
25 kwietnia, 2023
Drogie dzieci…
1 czerwca, 2023

Od 1 kwietnia 2023 roku Białogard dołącza do grona miast biletowych w aplikacji mPay. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne także w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Za pośrednictwem aplikacji będzie można zakupić bilety jednorazowe oraz miesięczne – normalne i ulgowe. Ceny biletów ZKMB kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania
o regularnych zasilaniach konta. 

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej nie musimy szukać biletomatu czy punktu sprzedaży oraz czekać w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie.

Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu – pojawi się w zakładce „Moje Bilety” natychmiast po zatwierdzeniu płatności. 

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona można płacić za postój samochodów w strefach w blisko 80 miastach i na wielu parkingach prywatnych, opłacać przejazdy autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. W mPay można wybrać także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy
z partnerami poprzez mPay można także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców mPay wprowadził rozwiązanie także dla firm. Ma ono na celu ułatwienie wielu codziennych czynności, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy oraz pracownicy. Usługa pozwala zautomatyzować płatności, zyskać nad nimi pełną kontrolę oraz ułatwić cykliczne rozliczenia. Oparta jest o system mFlota, z poziomu którego zarządzanie podróżami służbowymi pracowników jest niezwykle proste.

Instrukcja zakupu biletu w aplikacji mPay

(na przykładzie miasta Bielsko-Biała)